БЕЗКОШТОВНА доставка від € 98,00
інакше лише 7,90 євро на всі інші замовлення по всій Італії
-9%
Taif Zibibbo IGP Террі Сицилія Фіна Fina

білий, 2018, Produttore:Fina

Вона дуже добре поєднується з закусками для риби та молюсків, копченими стравами, стравами з морепродуктів, омлетами, різотто з травами та зі спаржею. Спробуйте також з білими м'ясами, такими як scaloppina, і з травами ароматизовані сири, такі, як типові для французьких кулінарних традицій. Вона ідеально підходить для звичайно осіннього блюда, такого як смажені гриби.

9.60
Рекомендована ціна: 10.50 (Включаючи податок)
Короткий опис:
Таїф Фіна - це зібіббо цього марсалезького виноробного заводу, який ми рекомендуємо все більше і більше! Тому що очікування, яке ви маєте на вино, яке ви відкриваєте, є таким, що воно найкраще задовольняється. І Фіна завжди досягає успіху, цього разу зі смачним парфумом, гострим і сухим...
2018-TAIFFINA
В наявності
+

Таїф Фіна - це зібіббо цього марсалезького виноробного заводу, який ми рекомендуємо все більше і більше! Тому що очікування, яке ви маєте на вино, яке ви відкриваєте, є таким, що воно найкраще задовольняється. І Фіна завжди досягає успіху, цього разу зі смачним парфумом, гострим і сухим поштовхом на ковток і ароматом, який не має аналогів з носом і ротом. Тому що це про Zibibbo. Тому що він говорить про Сицилію!

марочний:
2018
тип:
білий
Classificazione:
IGT Terre Siciliane
Produttore:
Fina
Vines:
Zibibbo
Температура подачі:
10/12 ° С
формат:
0,75 л СТАНДАРТ
Алкогольна ступінь:
13,50% за обсягом
провінція:
Trapani
Сортувати за:
5
Molto equilibrato fresco e piacevole da bere
5
Vino eccezionale, secondo il mio parere è una bianco top ... La consegna ed il personale gentilissimo è disponibilissimo..
Написати відгук

Інші продукти, які можуть вас зацікавити

Клієнти також купили .....

продюсер

I vini Fina, hanno il gusto della passione e di quell’uva – frutto di una terra amata e combattuta – che viene sapientemente elevata a vino, grazie alla dedizione del lavoro in vigna. Hanno il calore familiare e l’esperienza di chi il vino lo ha sempre fatto e lo ha sempre saputo raccontare, ed è in questo modo che si trasmette il carattere ereditato dal territorio e l’armonia degli uomini che quotidianamente ricercano l’eccellenza. Questi sono gli elementi fondamentali della vita nelle Cantine Fina e i motivi per cui per Bruno, i suoi vini, fanno parte della famiglia. Con l’obiettivo di trarre il meglio dal territorio circostante, la cantina vinicola di Bruno Fina ha dato vita a una struttura efficiente e di moderna concezione, trasferendo tutta la propria passione alla razionalità dell’organizzazione di spazi e processi, nel massimo rispetto dell’integrità del frutto.

Ідея подарунка

Залишайтеся на зв'язку

Введіть ваш e-mail, щоб отримувати інформацію про спеціальні пропозиції та акції.