Doprava zadarmo od 98,00 €
inak iba 7,90 € pre všetky ostatné objednávky v Taliansku
-9%
Taif Zibibbo IGP Sicílske krajiny Fina Fina

Annata 2018, biela, Produttore:Fina

To ide veľmi dobre s ryby a mäkkýše predjedlá, údené, morské plody, omelety, rizoto s bylinkami a špargľou. Tiež skúste to s bielymi mäsami, ako sú hrebenatky, as bylinami ochutenými bylinami, ako sú tie, ktoré sú typické pre francúzsku kulinársku tradíciu. Je ideálny pre typické jesenné jedlo ako smažené huby.

9.60
Cenník: 10.50 (s DPH)
Krátky popis:
Taif Fina je zibibbo tohto vinárstva Marsala, ktoré odporúčame viac a viac! Pretože očakávania, ktoré máte k vínu, ktoré ste otvorili, sú také, že je správne byť v najlepšom prípade spokojný. A Fina vždy uspeje, tentokrát s lahodnou vôňou, ostrým a suchým tlakom na dúšok a vôňou, ktorá je v...
2018-TAIFFINA
Na sklade
+

Taif Fina je zibibbo tohto vinárstva Marsala, ktoré odporúčame viac a viac! Pretože očakávania, ktoré máte k vínu, ktoré ste otvorili, sú také, že je správne byť v najlepšom prípade spokojný. A Fina vždy uspeje, tentokrát s lahodnou vôňou, ostrým a suchým tlakom na dúšok a vôňou, ktorá je v nose a v ústach nezvyčajná. Pretože hovorí o Zibibbo. Pretože hovorí o Sicílii!

typ:
biela
vinobranie:
Annata 2018
Classificazione:
IGT Terre Siciliane
Produttore:
Fina
Vines:
Zibibbo
Teplota podávania:
10/12 ° C
formát:
0,75 l štandard
Stupeň alkoholu:
13,50% obj
provincie:
Trapani
Zoradiť podľa:
5
Molto equilibrato fresco e piacevole da bere
5
Vino eccezionale, secondo il mio parere è una bianco top ... La consegna ed il personale gentilissimo è disponibilissimo..
Napísať recenziu

Ďalšie produkty, ktoré vás môžu zaujímať

Zákazníci tiež kúpili .....

producent

I vini Fina, hanno il gusto della passione e di quell’uva – frutto di una terra amata e combattuta – che viene sapientemente elevata a vino, grazie alla dedizione del lavoro in vigna. Hanno il calore familiare e l’esperienza di chi il vino lo ha sempre fatto e lo ha sempre saputo raccontare, ed è in questo modo che si trasmette il carattere ereditato dal territorio e l’armonia degli uomini che quotidianamente ricercano l’eccellenza. Questi sono gli elementi fondamentali della vita nelle Cantine Fina e i motivi per cui per Bruno, i suoi vini, fanno parte della famiglia. Con l’obiettivo di trarre il meglio dal territorio circostante, la cantina vinicola di Bruno Fina ha dato vita a una struttura efficiente e di moderna concezione, trasferendo tutta la propria passione alla razionalità dell’organizzazione di spazi e processi, nel massimo rispetto dell’integrità del frutto.

Nápad na darčeky

Zostaňte pripojení

Zadajte vašu emailovú adresu pre zasielanie špeciálne ponuky a propagačných akcií.