Nemokamas pristatymas nuo 98,00 €
kitaip - tik 7,90 EUR už visus kitus užsakymus visoje Italijoje
-9%
Taif Zibibbo IGP Sicilian Lands Fina Fina

baltas, 2018, Produttore:Fina

Labai gerai tinka žuvų ir vėžiagyvių užkandžiams, rūkytiems jūros gėrybių patiekalams, omeletėms, risotto su žolelėmis ir šparagais. Taip pat išbandykite jį su balta mėsa, pvz., Šukutės, ir žolelėmis, prieskoninėmis žolelėmis, pavyzdžiui, būdingomis prancūzų kulinarijos tradicijai. Jis idealiai tinka tipiškam rudens patiekalui, pavyzdžiui, keptiems grybams.

9.60
Įprasta kaina: 10.50 (Įskaitant mokesčius)
Trumpas aprašymas:
Taif Fina yra šios Marsala vyno gamyklos zibibbo, kurį rekomenduojame vis daugiau ir daugiau! Kadangi lūkesčiai, susiję su jūsų atidarytu vynu, yra tokie, kad geriausia būti patenkinta. „Fina“ visuomet pasisekė, šį kartą su skaniu aromatu, aštriu ir sausu streikuotu skoniu ir aromatu, kuris yra...
2018-TAIFFINA
Sandėlyje
+

Taif Fina yra šios Marsala vyno gamyklos zibibbo, kurį rekomenduojame vis daugiau ir daugiau! Kadangi lūkesčiai, susiję su jūsų atidarytu vynu, yra tokie, kad geriausia būti patenkinta. „Fina“ visuomet pasisekė, šį kartą su skaniu aromatu, aštriu ir sausu streikuotu skoniu ir aromatu, kuris yra nenuoseklus nosyje ir burnoje. Nes jis kalba apie Zibibbo. Nes jis kalba apie Siciliją!

senoviškas:
2018
tipas:
baltas
Classificazione:
IGT Terre Siciliane
Produttore:
Fina
vynmedžiai:
Zibibbo
Patiekimo temperatūra:
10/12 ° C
formatas:
0,75 L standartas
Alkoholinis laipsnis:
13,50% tūrio
provincija:
Trapanis
Rūšiuoti pagal:
5
Molto equilibrato fresco e piacevole da bere
5
Vino eccezionale, secondo il mio parere è una bianco top ... La consegna ed il personale gentilissimo è disponibilissimo..
Parašyti atsiliepimą

Kiti produktai, kurie gali jus dominti

Klientai taip pat pirko .....

gamintojas

I vini Fina, hanno il gusto della passione e di quell’uva – frutto di una terra amata e combattuta – che viene sapientemente elevata a vino, grazie alla dedizione del lavoro in vigna. Hanno il calore familiare e l’esperienza di chi il vino lo ha sempre fatto e lo ha sempre saputo raccontare, ed è in questo modo che si trasmette il carattere ereditato dal territorio e l’armonia degli uomini che quotidianamente ricercano l’eccellenza. Questi sono gli elementi fondamentali della vita nelle Cantine Fina e i motivi per cui per Bruno, i suoi vini, fanno parte della famiglia. Con l’obiettivo di trarre il meglio dal territorio circostante, la cantina vinicola di Bruno Fina ha dato vita a una struttura efficiente e di moderna concezione, trasferendo tutta la propria passione alla razionalità dell’organizzazione di spazi e processi, nel massimo rispetto dell’integrità del frutto.

Dovanų idėja

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų naujienas ypatingus pasiūlymus ir nuolaidas