DOPRAVA ZDARMA od 98,00 €
jinak pouze 7,90 € pro všechny ostatní objednávky po celé Itálii
-9%
Taif Zibibbo IGP sicilské země Fina Fina

2018, bílá, Produttore:Fina

Vychází velmi dobře s předkrmy z ryb a měkkýšů, uzené, mořské plody, omelety, risotto s bylinkami a chřestem. Také zkuste to s bílými masami, jako jsou hřebenatky, as bylinami ochucenými bylinkami, jako jsou ty, které jsou typické pro francouzskou kulinářskou tradici. Je ideální pro typickou podzimní misku jako smažené houby.

9.60
Doporučená cena: 10.50 (Včetně DPH)
Stručný popis:
Taif Fina je zibibbo tohoto vinařství Marsala, které doporučujeme více a více! Protože očekávání, které máte k vínu, které jste otevřeli, je takové, že je správné být v nejlepším případě spokojen. A Fina vždy uspěje, tentokrát s lahodnou vůní, ostrým a suchým tlakem na džbánek a vůní...
2018-TAIFFINA
Skladem
+

Taif Fina je zibibbo tohoto vinařství Marsala, které doporučujeme více a více! Protože očekávání, které máte k vínu, které jste otevřeli, je takové, že je správné být v nejlepším případě spokojen. A Fina vždy uspěje, tentokrát s lahodnou vůní, ostrým a suchým tlakem na džbánek a vůní nerozhodnou v nose a v ústech. Protože mluví o Zibibbo. Protože mluví o Sicílii!

typ:
bílá
vinobraní:
2018
Classificazione:
IGT Terre Siciliane
Produttore:
Fina
Vines:
Zibibbo
Teplota podávání:
10/12 ° C
formát:
0,75 l STANDARD
Stupeň alkoholu:
13,50% objemových
provincie:
Trapani
Seřadit dle:
5
Molto equilibrato fresco e piacevole da bere
5
Vino eccezionale, secondo il mio parere è una bianco top ... La consegna ed il personale gentilissimo è disponibilissimo..
Napsat recenzi

Další produkty, které Vás mohou zajímat

Zákazníci si také koupili .....

producent

I vini Fina, hanno il gusto della passione e di quell’uva – frutto di una terra amata e combattuta – che viene sapientemente elevata a vino, grazie alla dedizione del lavoro in vigna. Hanno il calore familiare e l’esperienza di chi il vino lo ha sempre fatto e lo ha sempre saputo raccontare, ed è in questo modo che si trasmette il carattere ereditato dal territorio e l’armonia degli uomini che quotidianamente ricercano l’eccellenza. Questi sono gli elementi fondamentali della vita nelle Cantine Fina e i motivi per cui per Bruno, i suoi vini, fanno parte della famiglia. Con l’obiettivo di trarre il meglio dal territorio circostante, la cantina vinicola di Bruno Fina ha dato vita a una struttura efficiente e di moderna concezione, trasferendo tutta la propria passione alla razionalità dell’organizzazione di spazi e processi, nel massimo rispetto dell’integrità del frutto.

Nápad na dárky

Zůstaňte ve spojení

Zadejte e-mailovou adresu pro zasílání speciální nabídky a propagační akce.