Ми відправляємо в понад 39 країн світу !!!
100% відстежена та застрахована доставка.
-9%
Береги з вітром Грілло Менфі DOC Барбера Barbera

білий, 2018, Produttore:Barbera

Добре поєднується з обсмаженою на грилі рибою, креветками на грилі, фаршированими кальмарами, серед сирів, напіввіковим тумам і рагузаном, а також з трапані з омаром.

15.45
Рекомендована ціна: 16.90 (Включаючи податок)
Короткий опис:
Береги на вітрі Барбера - це чарівний рідний сорт Грілло, який з великою особистістю інтерпретує красу менинського терруара. Син щедрих земель, Coste al Vento дає нам повноцінний і зрілий фрукт, який змішується з солоними нотами, принесеними морськими вітрами, в гармонійному крещенді,...
GRILLBARBERA
Немає у наявності

Береги на вітрі Барбера - це чарівний рідний сорт Грілло, який з великою особистістю інтерпретує красу менинського терруара. Син щедрих земель, Coste al Vento дає нам повноцінний і зрілий фрукт, який змішується з солоними нотами, принесеними морськими вітрами, в гармонійному крещенді, зробленому оригінальним шляхом мацерації на шкурах і ферментації корінними дріжджами.

марочний:
2018
тип:
білий
Classificazione:
DOC Menfi
Produttore:
Barbera
Vines:
Grillo
Температура подачі:
12-14 ° С
формат:
0,75 л СТАНДАРТ
Алкогольна ступінь:
13,00% за обсягом
провінція:
Агрідженто

Не знайдено дописів

Написати відгук

ПОДАРУНКІ ідеї

Інші продукти, які можуть вас зацікавити

Клієнти також купили .....

Ідеї подарунків

продюсер

Mi chiamo Marilena Barbera e sono una vignaiola. Vivo e faccio il vino a Menfi, in Sicilia, insieme a mia madre e ai miei ragazzi.

Il mare azzurrissimo della Sicilia, guardando a mezzogiorno, basse scogliere e canneti e dune di sabbia dorata coperte di gigli selvatici. Il sole accecante, la brezza salmastra che si fa ora vento d’Africa, ora ponente gentile, ora fresca tramontana. Il fiume che scorre lento e pigro, in ampie volute, vigneti a perdita d’occhio e ulivi centenari e campi di carciofi. Le vestigia di antiche civiltà, che sicani ed elimi e fenici e greci hanno affidato alle mani di chi coltiva l'orgoglio di esserne testimone.

новини

Що кажуть клієнти

Залишайтеся на зв'язку

Введіть ваш e-mail, щоб отримувати інформацію про спеціальні пропозиції та акції.