Doprava zadarmo od 98,00 €
inak iba 7,90 € pre všetky ostatné objednávky v Taliansku
-9%
Coste al Vento Grillo Menfi DOC Barbera Barbera

Annata 2018, biela, Produttore:Barbera

To sa dobre darí s pečenými rybami, grilovanými krevetami a plnenými kalamáriami. Medzi sýrami, Tuma persa a ragusano sú polopriepravené a zberá Trapani s homármi.

15.45
Cenník: 16.90 (s DPH)
Krátky popis:
Pobrežie vo vetre Barbera je fascinujúca rodová odroda Grillo, ktorá s veľkou osobnosťou interpretuje krásu Menfi terroir. Syn veľkorysých krajín, Coste al Vento nám dáva plnohodnotné a zrelé ovocie, ktoré sa mieša so slanými tými, ktoré prinášajú morské vetry, v harmonickom crescende...
GRILLBARBERA
Nie je na sklade

Pobrežie vo vetre Barbera je fascinujúca rodová odroda Grillo, ktorá s veľkou osobnosťou interpretuje krásu Menfi terroir. Syn veľkorysých krajín, Coste al Vento nám dáva plnohodnotné a zrelé ovocie, ktoré sa mieša so slanými tými, ktoré prinášajú morské vetry, v harmonickom crescende vytvorenom originálnym macerovaním na kožu a kvasením s pôvodnými kvasinkami.

typ:
biela
vinobranie:
Annata 2018
Classificazione:
DOC Menfi
Produttore:
Barbera
Vines:
Grillo
Teplota podávania:
12-14 ° C
formát:
0,75 l štandard
Stupeň alkoholu:
13,00% obj
provincie:
Agrigento

Nenašli sa žiadne príspevky

Napísať recenziu

Ďalšie produkty, ktoré vás môžu zaujímať

Zákazníci tiež kúpili .....

producent

Mi chiamo Marilena Barbera e sono una vignaiola. Vivo e faccio il vino a Menfi, in Sicilia, insieme a mia madre e ai miei ragazzi.

Il mare azzurrissimo della Sicilia, guardando a mezzogiorno, basse scogliere e canneti e dune di sabbia dorata coperte di gigli selvatici. Il sole accecante, la brezza salmastra che si fa ora vento d’Africa, ora ponente gentile, ora fresca tramontana. Il fiume che scorre lento e pigro, in ampie volute, vigneti a perdita d’occhio e ulivi centenari e campi di carciofi. Le vestigia di antiche civiltà, che sicani ed elimi e fenici e greci hanno affidato alle mani di chi coltiva l'orgoglio di esserne testimone.

Nápad na darčeky

Zostaňte pripojení

Zadajte vašu emailovú adresu pre zasielanie špeciálne ponuky a propagačných akcií.