Dodanie iba 9,80 € pre všetky objednávky v Taliansku
-21%
Satari Cva Canicatti

Annata 2019, biela, Produttore:CVA Canicatti
NUOVA ANNATA 2019 SPECIAL PACK

Všestranný v kombinácii uprednostňuje chutné jedlá, ako je napríklad chutné špagety s morskými ježikmi, marinara lasagna, rizoto s hubami z hríbov. Manželstvo s vypchatými sépiami, „murovanými“ chobotnicami, treskou v panvici a grilovanými pečeňami je veľmi príjemné; tiež dobré s grilovaným bielym mäsom alebo ešte lepšie s jahňacími dusenými dušenými zeleninou. Aj toto víno sa podľa vena môže objaviť v bohatom a rozmanitom aperitíve, kde slané a korenené majú voľné pole.

469.00
Cenník: 591.00 (s DPH)
Krátky popis:
Satari CVA Canicattì, je živý a živý, z hrozna Grillo a Chardonnay zvádza modernitu. Presvedčivý v parfumoch a na poschodí vyniká svojou vôňou a slnečným žiarením. Čerstvosť a minerálnosť sa spájajú v harmónii.
SATCVA-60SPK
Na sklade
+

Satari CVA Canicattì, je živý a živý, z hrozna Grillo a Chardonnay zvádza modernitu. Presvedčivý v parfumoch a na poschodí vyniká svojou vôňou a slnečným žiarením. Čerstvosť a minerálnosť sa spájajú v harmónii.

typ:
biela
vinobranie:
Annata 2019
značka:
CVA Canicatti
Produttore:
CVA Canicatti
Vines:
Grillo a Chardonnay
formát:
0,75 l štandard
provincie:
Agrigento

Nenašli sa žiadne príspevky

Napísať recenziu

Ďalšie produkty, ktoré vás môžu zaujímať

Zákazníci tiež kúpili .....

producent

CVA Canicattì, nasce nel 1969 sulla scia del movimento contadino siciliano che aveva segnato anche queste terre. Sin dagli esordi, il progetto produttivo è sostenuto dall’adesione convinta di numerosi contadini che condividono un patrimonio valoriale e culturale legato alla civiltà della vite e del vino. A metà degli anni 2000 matura un nuovo percorso produttivo orientato all’eccellenza enologica: un piano di investimenti in campo tecnologico e organizzativo che ha toccato tutti i settori della produzione ha consentito a CVA Canicattì definire un nuovo e più alto concetto di qualità vitivinicola. Dalla conduzione del vigneto sino alle strategie di marketing l’obiettivo è sempre stato lo stesso: intercettare il consumatore più esigente e preparato con vini dall’alto contenuto enologico caratterizzati dal giusto rapporto qualità/prezzo.

Nápady na darček

Čo hovoria zákazníci

Zostaňte pripojení

Zadajte vašu emailovú adresu pre zasielanie špeciálne ponuky a propagačných akcií.