Dostawa tylko 9,80 € za wszystkie zamówienia we Włoszech
-21%
Satari Cva Canicatti

2019, biały, Produttore:CVA Canicatti
NOWY VINTAGE 2019 SPECIAL PACK

Wszechstronny w kombinacjach, preferuje smaczne potrawy, takie jak apetyczne spaghetti z jeżowcami, lasagne marinara, risotto z borowikami. Małżeństwo z nadziewanymi mątwami, ośmiornicą „z murem”, dorszem na patelni i grillowanymi wątróbkami jest bardzo przyjemne; również dobre do grillowanych białych mięs, a jeszcze lepiej do gulaszu jagnięcego duszonego z warzywami. Również to wino, dzięki posagu, może również pojawić się w bogatym i różnorodnym aperitifie, gdzie słone i pikantne mają wolne pole.

469.00
Sugerowana cena sprzedaży: 591.00 (Zawiera podatek)
Krótki opis:
Satari CVA Canicattì, jest żywy i żywy, z winogron Grillo i Chardonnay, kusi nowoczesnością. Przekonująca w perfumach i na podniebieniu, wyróżnia się zapachem i słońcem. Świeżość i mineralność łączą się w harmonii.
SATCVA-60SPK
W magazynie
+

Satari CVA Canicattì, jest żywy i żywy, z winogron Grillo i Chardonnay, kusi nowoczesnością. Przekonująca w perfumach i na podniebieniu, wyróżnia się zapachem i słońcem. Świeżość i mineralność łączą się w harmonii.

marka:
CVA Canicatti
typ:
biały
winobranie:
2019
Produttore:
CVA Canicatti
winorośl:
Grillo i Chardonnay
format:
STANDARD 0,75 l
prowincja:
Agrigento

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Inne produkty, które mogą Cię zainteresować

Klienci kupili również .....

producent

CVA Canicattì, nasce nel 1969 sulla scia del movimento contadino siciliano che aveva segnato anche queste terre. Sin dagli esordi, il progetto produttivo è sostenuto dall’adesione convinta di numerosi contadini che condividono un patrimonio valoriale e culturale legato alla civiltà della vite e del vino. A metà degli anni 2000 matura un nuovo percorso produttivo orientato all’eccellenza enologica: un piano di investimenti in campo tecnologico e organizzativo che ha toccato tutti i settori della produzione ha consentito a CVA Canicattì definire un nuovo e più alto concetto di qualità vitivinicola. Dalla conduzione del vigneto sino alle strategie di marketing l’obiettivo è sempre stato lo stesso: intercettare il consumatore più esigente e preparato con vini dall’alto contenuto enologico caratterizzati dal giusto rapporto qualità/prezzo.

Pomysły na prezenty

Co mówią klienci

Pozostań w kontakcie

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o ofertach specjalnych i promocjach.