Doprava zadarmo od 128,00 €
inak iba 9,95 EUR pre všetky ostatné objednávky v Taliansku
-13%
Santa Venera Marsala Superiore Riserva Oro 1988 Vinci (0.50 Lt) Vinci

Opevnené víno, Produttore:Cantine Vinci

Mimoriadne meditačné víno, ktoré sa najlepšie užíva s typickými suchými mandľovými dezertmi, ako je napríklad tagliancozzi, aj keď sa veľmi dobre páruje s ricottovými dezertmi a sicílskym pečivovým krémom; vyskúšať aj s tmavou čokoládou modica a so silne starnúcimi syrmi vyrábanými na Sicílii.

39.50
Cenník: 45.50 (s DPH)
Krátky popis:
Marsala Superiore Riserva Vinci, jediná, vzácna a nenapodobiteľná rezervácia vína Marsala, pochádza z dlhého obdobia starnutia trvajúceho viac ako 30 rokov v dubových sudoch. Má hlbokú jantárovú farbu s typickými medenými odrazmi. Vyniká svojím komplexným a jemným buketom s nezameniteľnými...
MARSALAVINCI
Na sklade
+

Marsala Superiore Riserva Vinci, jediná, vzácna a nenapodobiteľná rezervácia vína Marsala, pochádza z dlhého obdobia starnutia trvajúceho viac ako 30 rokov v dubových sudoch. Má hlbokú jantárovú farbu s typickými medenými odrazmi. Vyniká svojím komplexným a jemným buketom s nezameniteľnými korenistými a drevenými tónmi. Autentická, plná a harmonická chuť z neho robí nezabudnuteľné meditačné víno.

typ:
Opevnené víno
značka:
Vinci
Classificazione:
DOC Marsala
Produttore:
Vinci
Vines:
Grillo (50%) e Catarratto (50%)
formát:
0,5 I média
Stupeň alkoholu:
18,00% obj
provincie:
Trapani
Zoradiť podľa:
3
Buon prodotto regalo ricevuto con successo
Napísať recenziu

Ďalšie produkty, ktoré vás môžu zaujímať

DARČEKOVÉ DARČEKY

Zákazníci tiež kúpili .....

producent

In questa terra così vitata, nel 1997 tre famiglie di viticoltori decisero di rilevare il marchio "Cantine Vinci" e di iniziare così una nuova avventura che le ha viste artefici della trasformazione delle proprie uve in vini dalla costante ed indiscussa qualità. Passare da semplici coltivatori a vinificatori non è stato facile, ma l'esperienza tramandata da padre in figlio da diverse generazioni è servita a far capire da quali grappoli ottenere il vino di migliore qualità, quali fossero i tempi più adatti per la raccolta delle uve, quali i suoli che fossero in grado di esaltare maggiormente le proprietà fisiologiche e vegeto-produttive delle diverse cultivar.

Nápady na darček

Čo hovoria zákazníci

Zostaňte pripojení

Zadajte vašu emailovú adresu pre zasielanie špeciálne ponuky a propagačných akcií.