Доставка всього 9,80 євро для всіх замовлень в Італії

Попередження щодо авторських прав

Усі торговельні марки, показані на цьому веб-сайті, належать їх законним власникам; зазначені торговельні марки, назви, торгові назви, фірми та компанії можуть бути торговими марками відповідних власників або зареєстрованих торгових марок інших компаній і використовуватися лише для пояснювальних цілей і на користь власника, без будь-яких порушень поточних авторських прав.

Всі матеріали на цьому сайті належать Maison du Vin Società Coop. та / або представлених компаній; до неї застосовуються італійські та європейські закони про авторське право; будь-які тексти, взяті з інших джерел, також захищені авторським правом і є власністю відповідних знаків власності.

Уся інформація та вміст (тексти, графічні зображення та зображення), про які ми повідомляємо, є, наскільки нам відомо, у суспільному надбанні; якщо, ненавмисно, були опубліковані матеріали, які є об'єктом авторського права або в порушення закону, будь ласка, повідомте нас, і ми негайно видалимо його.

Maison du vin Soc, Coop не несе відповідальності за сайти, доступ до яких можна отримати через посилання на цьому сайті; навіть з цими сторінками Maison du vin Soc. Coop не має наміру порушувати будь-які авторські права.

На сайтах домену vinisicilia.com Вам буде дозволено переглядати, копіювати, друкувати та розповсюджувати документи, що містяться на сайті, після того, як Ви прийняли наступні примітки:

- Ви не будете вносити зміни до документів, паспортних даних, зображень і всього іншого, що є невід'ємною частиною цього сайту;

- ви не будете поширювати або копіювати графіку та зображення окремо від тексту, що супроводжує їх, і ви не будете згадувати будь-який вміст поза контекстом, в якому він знаходиться;

- права, якими ви користуєтеся, становлять ліцензію користувача, а не передачу права власності.

Цим погоджується, що Maison du vin Soc, Coop може скасувати цей дозвіл у будь-який час і, як тільки ви отримаєте повідомлення, ви негайно припините свою діяльність у зв'язку з цим дозволом.

Обмежене, відкличне та невиключне право дозволяється створювати посилання на сайти домену vinisicilia.com тільки і виключно до тих пір, поки ці посилання не відображатимуть Maison du vin Soc. Будь-яка особа, зацікавлена у вступі на посилання або будь-які інші засоби посилання на цей сайт на своєму сайті, повинна спочатку надіслати запит на авторизацію від Maison du vin Soc. Coop, пишучи на info@vinisicilia.com

Maison du vin Soc. Coop не дозволяє авторизувати посилання на свій сайт за допомогою режиму "обрамлення".

Maison du vin Soc. Coop залишає за собою право вносити зміни до цих умов у будь-який час на свій розсуд.

Що кажуть клієнти

Залишайтеся на зв'язку

Введіть ваш e-mail, щоб отримувати інформацію про спеціальні пропозиції та акції.