Teslimat sadece İtalya'da tüm siparişler için 9.80 €

Telif Hakkı Uyarıları

Bu web sitesinde gösterilen tüm ticari markalar meşru sahiplerine aittir; üçüncü taraf ticari markalar, ürün adları, ticari adlar, şirket adları ve belirtilen şirketler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir veya diğer şirketlerin tescilli ticari markaları olabilir ve yalnızca açıklama amacıyla ve herhangi bir ihlal edilmeksizin mülk sahibinin yararına kullanılmıştır. Mevcut telif hakkı haklarının

Bu sitedeki tüm materyaller Maison du Vin Società Coop'a aittir. ve / veya temsil edilen şirketlerin; İtalya ve Avrupa’nın telif hakları ile ilgili yasaları geçerlidir; diğer kaynaklardan alınan metinler de telif hakkı ile korunmaktadır ve ilgili tescilli markaların mülkiyetindedir.

Bildirilen tüm bilgi ve içerik (metinler, grafikler ve görüntüler) kamuya açık alanda bilgimizin yararınadır; istemeden, telif hakkına tabi olan veya yasalara aykırı olan materyaller yayınlanmışsa, lütfen bizi bilgilendirin ve derhal kaldıracağız.

Maison du vin Soc Coop'un bu sitedeki linklerden erişilebilen sitelerin sorumluluğu yoktur; Bu sayfalarda bile, Maison du vin Soc Coop herhangi bir telif hakkını ihlal etmeyi amaçlamamaktadır.

Vinisicilia.com etki alanı sitelerinde, aşağıdaki notları kabul ettikten sonra sitede bulunan belgeleri görüntülemenize, kopyalamanıza, yazdırmanıza ve dağıtmanıza izin verilir:

- belgeler, veri sayfaları, resimler ve bu sitenin ayrılmaz bir parçası olan başka herhangi bir şeyde değişiklik yapmayacaksınız;

- grafik ve resimleri, beraberindeki metinden ayrı olarak dağıtmayacak veya kopyalamayacak ve bulunduğu bağlamın dışındaki hiçbir içeriğe değinmeyeceksiniz;

- Sahip olacağınız haklar, bir kullanıcı devri değil, bir hak devri anlamına gelir.

Maison du vin Soc. Coop'un bu izni herhangi bir zamanda iptal edebileceği ve bildirimi alır almaz, faaliyetlerinizi bu izinle ilgili derhal durduracağınız kabul edilmiştir.

Sınırlı, geri alınabilir ve münhasır olmayan bir hakkın vinisicilia.com etki alanı sitelerine, yalnızca bu bağlantıların Maison du vin Soc. Bu siteye link vermek veya başka bir siteye link vermekle ilgilenen herkes önce info@vinisicilia.com adresine yazarak Maison du vin Soc.

Maison du vin Soc. Coop, "çerçeveleme" modu ile kendi sitesine hiçbir şekilde link verilmesine izin vermez.

Maison du vin Soc Coop, istediği zaman bu şart ve koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Müşteriler ne diyor

Haberdar Olun

Özel indirimlerimiz ve promosyonlarımızdan haberdar olabilmek için email adresinizi giriniz.