Dostawa tylko 9,80 € za wszystkie zamówienia we Włoszech

Ostrzeżenia dotyczące praw autorskich

Wszystkie znaki towarowe pokazane na tej stronie należą do ich prawowitych właścicieli; znaki towarowe stron trzecich, nazwy produktów, nazwy handlowe, nazwy firm i wymienione firmy mogą być znakami towarowymi odpowiednich właścicieli lub zastrzeżonymi znakami towarowymi innych firm i zostały użyte wyłącznie w celach wyjaśniających i na korzyść właściciela, bez żadnego naruszenia aktualnych praw autorskich.

Wszystkie materiały na tej stronie są własnością Maison du Vin Società Coop. i / lub reprezentowanych firm; zastosowanie mają do niego włoskie i europejskie ustawy o prawie autorskim; wszelkie teksty zaczerpnięte z innych źródeł są również chronione prawem autorskim i stanowią własność odpowiednich znaków zastrzeżonych.

Wszystkie informacje i treści (teksty, grafiki i obrazy) zgłaszane są, zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, w domenie publicznej; jeśli nieumyślnie opublikowano materiał objęty prawami autorskimi lub z naruszeniem prawa, prosimy o poinformowanie nas, a my natychmiast go usuniemy.

Maison du vin Soc. Coop nie ponosi odpowiedzialności za strony, do których można uzyskać dostęp poprzez linki na tej stronie; nawet z tymi stronami, Maison du vin Soc. Coop nie zamierza naruszać żadnych praw autorskich.

W witrynach domeny vinisicilia.com będziesz mógł przeglądać, kopiować, drukować i rozpowszechniać dokumenty zawarte na stronie, po zaakceptowaniu następujących uwag:

- nie będziesz wprowadzać zmian w dokumentach, arkuszach danych, zdjęciach i innych elementach stanowiących integralną część tej strony;

- nie będziesz rozpowszechniać ani kopiować grafiki i obrazów niezależnie od dołączonego do nich tekstu, a nie będziesz wymieniał żadnej treści poza kontekstem, w którym został znaleziony;

- przysługujące Ci prawa stanowią licencję użytkownika, a nie transfer tytułu.

Niniejszym uzgadnia się, że Maison du vin Soc. Coop może odwołać to zezwolenie w dowolnym momencie, a gdy tylko otrzymasz powiadomienie, natychmiast zaprzestaniesz działalności w związku z tym zezwoleniem.

Ograniczone, odwołalne i niewyłączne prawo jest dozwolone do tworzenia linków do stron domeny vinisicilia.com tylko i wyłącznie, o ile linki te nie przedstawiają Maison du vin Soc. Coop i jego produktów lub usług w fałszywy, mylący lub przynajmniej obraźliwy sposób. Każdy, kto jest zainteresowany wprowadzeniem linku lub innego sposobu linkowania do tej strony na swojej stronie, musi najpierw poprosić o autoryzację Maison du vin Soc. Coop pisząc na adres info@vinisicilia.com

Maison du vin Soc Coop i tak nie autoryzuje linków do swojej strony w trybie „framing”.

Maison du vin Soc Coop zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszych warunkach w dowolnym czasie według własnego uznania.

Co mówią klienci

Pozostań w kontakcie

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o ofertach specjalnych i promocjach.