Dodání pouze 9,80 EUR pro všechny objednávky v Itálii

Upozornění na autorská práva

Všechny ochranné známky uvedené na těchto stránkách patří jejich oprávněným vlastníkům; Ochranné známky třetích stran, názvy produktů, obchodní názvy, názvy společností a zmíněné společnosti mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků nebo registrovaných ochranných známek jiných společností a byly použity pouze pro vysvětlující účely a ve prospěch vlastníka, bez jakéhokoli porušení. současných autorských práv.

Veškerý materiál na těchto stránkách je vlastněn Maison du Vin Società Coop. a / nebo zastoupených společností; na něj se vztahují italské a evropské zákony o autorských právech; texty převzaté z jiných zdrojů jsou také chráněny autorským právem a jsou majetkem příslušných ochranných známek.

Všechny informace a obsah (texty, grafika a obrázky) jsou podle našeho nejlepšího vědomí veřejně dostupné; pokud byl neúmyslně zveřejněn materiál podléhající autorskému právu nebo porušující zákon, oznamte nám to a my jej okamžitě odstraníme.

Maison du vin Soc Coop nemá žádnou odpovědnost za stránky, ke kterým lze přistupovat prostřednictvím odkazů na těchto stránkách; ani s těmito stránkami Maison du vin Soc Coop nemá v úmyslu porušovat autorská práva.

Na stránkách domény vinisicilia.com budete moci prohlížet, kopírovat, tisknout a distribuovat dokumenty obsažené na těchto stránkách po přijetí následujících poznámek:

- neprovádíte změny dokumentů, datových listů, obrázků a všeho, co je nedílnou součástí těchto stránek;

- grafiku a obrázky nebudete šířit ani kopírovat odděleně od textu, který je doprovází, a nebudete uvádět žádný obsah mimo kontext, ve kterém je nalezen;

- práva, která budete mít, budou tvořit uživatelskou licenci a nikoli převod vlastnického práva.

Tímto se souhlasí s tím, že Maison du vin Soc, Coop může toto povolení kdykoli odvolat, a jakmile obdržíte oznámení, okamžitě ukončíte svou činnost v souvislosti s tímto povolením.

Omezené, odvolatelné a nevýlučné právo smí vytvářet odkazy na stránky domény vinisicilia.com pouze a výlučně, pokud tyto odkazy nevykreslují Maison du vin Soc. Coop a jeho produkty nebo služby falešným, zavádějícím nebo alespoň urážlivým způsobem. Každý, kdo má zájem o vložení odkazu nebo jakéhokoli jiného způsobu propojení s tímto webem, musí nejprve požádat o autorizaci od Maison du vin Soc. Coop na adrese info@vinisicilia.com

Maison du vin Soc Coop neautorizuje odkazy na své stránky přes režim „rámování“.

Maison du vin Soc Coop si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek kdykoliv podle svého uvážení.

Co říkají zákazníci

Zůstaňte ve spojení

Zadejte e-mailovou adresu pro zasílání speciální nabídky a propagační akce.